Tuesday, September 21, 2010

Motivasyonumuzu mu Kaybediyoruz?

Bu konuda Halis'in en yakin cemberinde olanlar olarak zaten degisik dusuncelere sahibiz. Asli basindan beri bir gelisme beklentisi icinde degil, bosuna umitlenmek istemiyor .Olaya bakısı tıbbın kabul ettigi sınırlar icerisinde, mantık cercevesinde diye nitelenebilir.
Benim yaklasımım bunun tam tersi, duygusal ,bazen ucuk (galiba ancak boyle basedebiliyorum),bunun sonucu olarak yanlıslara acık diyebilirim.
Defne uzakta oldugu halde dogru uyarılarla katkı saglıyor. Boylece hepsi bir butun olusturuyor ve iyi ki farklı bakıyoruz demek istiyorum.
Bu ozetlemeden sonra gelelim son duruma. Uzun zamandır suren ve doktorların sebebini anlamadıkları beslenme problemleri yuzunden hafta sonu beslenmeyi kesip serum taktılar. Bu metotla hıckırma ve diger rahatsızlık durdu, boylce sindirim sistemini dinlendirdikten sonra dun tekrar mide yoluyla gıda alımı basladı. Hersey duzgun ve problemsiz gidiyor. Cok iyi.
Gelen giden dostlar eksik olmasın ,iyi enerji veriyor.En sondan baslarsak,Sait Halim Pasa'dan Yasemin geldi.Onu daha once tanımazdım, harika bir insan. Bir gun Bozdogan Kemeri( Valentianus Kemeri) altında nargile icmege gidecegiz.
Muserref uzun aradan sonra gelisiyle basta Halis, hepimizi mutlu etti. Bazen Hulki gelip kafamizi dagitiyor.Newyork'dan Seyda ise Halis Amcası'na icini doktu. Simdilik bukadar.

No comments:

Post a Comment