Monday, August 30, 2010

İzlenimler

Muserref tatilden donmus ve bu 30 Agustos gunu Halis'i gormege gitmis. İzlenimleri soyle: Tatilini Yalikavak'da geciren Muserrefin anlattıklarını can kulagıyla dinlemis. Birbucuk saat boyunca zaman zaman dogrulup, basini cevirip gozleriyle takip ederek ilgisini surdurmus. Tabii Yalıkavak ve Sandıma isimleri, Halis'in buyuk emek verdigi bir projeyle ilgili oldugu icin gayet can alıcı konular, ilgi duyması cok sevindirici.
Ote yandan gecen sure icinde bizlerin anahtar cumlesi '-bir fark goruyor musun?' oldu. Bu konuda insanlar ikiye ayrılıyor; bir kısmı evet derken bir kısmı hayırcı. Ben sahsen referandumda hayır diyecekken, bu soruya cevabim zayıf bir evet oluyor. Hafta ortası Ari Bey yeni bir eeg cekecek ve ambien'in bir etkisi olup olmadıgına bakacak.
İnternetten muzik indirmek hastane odasındaki cd kalabalıgından kurtulmamıza yardımcı olmakta. Meger hayat ne kolaymıs. Boylece ister 'Yine bir Gulnihal aldı bu Gonlumu' ister 'Kacıncı Fasl-ı Bahar Bu Solar Gider Emelim' isterse de 'Hey Jude' dinlemek icin bas tusa, yeter. Tesekkurler teknoloji.

No comments:

Post a Comment